Mikołów, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta - Time Trend

Mikołów, Ch Auchan

Time Trend to największa w Polsce sieć salonów z zegarkami znanych światowych marek.
Obecnie na sieć składa się około 55 salonów w całej Polsce
Należy do GRUPY ZIBI **** lidera na rynku w dziedzinie dystrybucji zegarków i elektroniki użytkowej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Mikołów
CH AUCHAN

Główne zadania:
 aktywna sprzedaż
 profesjonalna obsługa klienta
 dbanie o ekspozycję towaru
 obsługa programu sprzedażowego, urządzeń fiskalnych oraz terminali kart płatniczych

Od kandydatów oczekujemy:
 doświadczenia w handlu
 dyspozycyjności, także w weekendy
 odpowiedzialności i zaangażowania
 chęci do pozyskiwania wiedzy na temat zegarków
 profesjonalnego podejścia do klienta
 wysokiej kultury osobistej

Jeżeli szukasz pracy:
 stabilnej, na cały etat i umowę o pracę
 z ekskluzywnym asortymentem
 w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w branży
 możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez systemy szkoleń

DOŁĄCZ DO NAS!!!
cv oraz list motywacyjny z obowiązkowym zaznaczeniem
nr ref. D/KA
w temacie maila prześlij na adres cv5@timetrend.pl/

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).'

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Listopad, 2010  10:52

Identyfikator: 243938

Wyświetleń: 2563