Mikołów, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynowy

Tychy

Agencja Pracy German-Polish Job Center (nr cert. 7135) dla swojego Klienta działającego w obszarze logistyki magazynowej poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako:

Pracownik Magazynowy
Miejsce pracy: Tychy (strefa ekonomiczna)

Pracę można rozpocząć od zaraz! Pracę możesz traktować jako dodatkową!

Główne obowiązki:
- kompletowanie towarów według zamówień
- obsługa skanerów magazynowych
- układanie towaru na paletach/w koszach według określonej kolejności
- drobne prace porządkowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
- uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)
- status ucznia/studenta (mile widziane)
- sumienność, dokładność
- dyspozycyjność od zaraz!
- miejsce zamieszkania: Tychy i pobliskie okolice

Oferujemy:
- elastyczny grafik pracy w godzinach popołudniowych (od godz. 14:00) 5 dni w tygodniu,
- dobre zarobki uzależnione od efektywności i dokładności pracy,
- szkolenia wstępne przygotowujące do efektywnej pracy,
- pracę na rzecz rozpoznawalnej firmy o stabilnej pozycji na polskim rynku.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Lipiec, 2013  10:04

Identyfikator: 469088

Wyświetleń: 2592