Mikołów, Śląskie

Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY Heide (na pólnoc od Hamburga) nr ref: P.Erns.

NIEMCY Heide (na pólnoc od Hamburga)

Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY Heide (na pólnoc od Hamburga)
nr ref: P.Erns.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1200 euro
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczny ma 86 lat, mierzy 168 cm, waży ok 80 kg. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Heide (na pólnoc od Hamburga). 3 razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa do sprzątania. Pan obecnie jest w szpitalu po złamaniu podstawy kości czaszki. Potem będzie rehabilitowany i na początku roku ma wrócić do domu. Pan cierpi na zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, jest po udarze. Ponadto ma początki demencji oraz inkontynencję. .Występują nieznaczne problemy ze słuchem - pan nosi aparat słuchowy, dezorientacja co do czasu i miejsca oraz nieznaczna co do osób i sytuacji. Poruszanie się przy wsparciu, przy transferze aktywnie pomaga. Na miejscu do dyspozycji jest łóżko specjalistyczne, podnośnik oraz zamówiony jest już wózek inwalidzki.
Poszukiwana jest opiekunka niepaląca z minimum bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- min. bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- brak nałogów
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie
- gotowość do wyjazdu od 02.01.2015

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medwork24.pl/
wpisując w temacie numer ref: P.Erns., lub pod nr tel.519 649 047

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Grudzien, 2014  12:11

Identyfikator: 531761

Wyświetleń: 2614